Společně srdcem pro zvířata, z.s.

Jak můžete pomoci

Poskytnutí dočasné péče


Chcete nám pomoci s péčí o zvířátka?

Abychom byli schopni zajistit péči co největšímu počtu potřebných zvířat, musíme mít na to patřičnou kapacitu. Tu nejsme vždy schopni zajistit a proto hledáme ve Vašich řadách ty, kdo jsou schopni věnovat svůj čas a prostory k pomoci těmto zvířatům. Na oplátku jsme schopni pomoci s úhradou nákladů na zvíře, kterému poskytnete dočasnou péči. Díky tomu máme čas aktivně vyhledávat nové domovy právě pro tyto jedince.

Prostředky pro chod dočasných péčí


Chcete nám pomoci materiálním příspěvkem?

Pro chod dočasných péčí je samozřejmě nutné zajistit krmivo, hygienické prostředky, hračky a další věci. Pokud máte zájem o takový dar, kontaktujte nás, prosím, na telefonní čísla nebo email v sekci "Kontakt".

Účast v aukci


Chcete nám pomoci dražbou v aukci?

Máte možnost zapojit se do probíhajících aukcí, které probíhají na naší Facebookové skupině, vydražit si něco pěkného a zároveň tím přispět na naše zvířata. Veškeré informace o aukcích jsou dostupné v sekci "Naše aukce".

Předměty do aukce


Chcete nám pomoci předmětem do aukce?

Do našich aukcí přijímáme jakékoli předměty, ať už hračky, knihy, oblečení, šperky, poukazy, zkrátka cokoli, co máte a nepotřebujete. Pokud máte zájem o příspěvek do aukce, darujte, prosím, pouze funkční a čisté předměty, které byste si sami vydražili.

Jak předat dary


Předat dary je možné osobně, či zasláním na adresu
Poběžovice u Přelouče 3, 535 01 Přelouč
nebo pobočku zásilkovny a balíkovny v okolí.

Po domluvě se můžeme, v rámci Přelouče, Pardubic a okolí, pro dar dostavit za Vámi.