Společně srdcem pro zvířata, z.s.

Virtuální adopce

Chcete si adoptovat zvířátko, ale nemáte tu možnost?

Chtěli byste si adoptovat zvířátko, ale úplně se necítíte na takový závazek? Nemůžete zvířátko mít ze zdravotních důvodů? Takových důvodů, proč pro Vás adopce nepřipadá v úvahu, může být mnoho. Pokud máte ale přesto chuť si takové zvířátko adoptovat, můžete si ho adoptovat virtuálně.

Co to znamená virtuální adopce?

Virtuální adopce znamená, že můžete měsíčně zasílat příspěvky přímo pro daná zvířata, která budete chtít. Například - zdravá dospělá kočka, která nemá speciální dietu a medikaci, stojí měsíčně cca. 500 korun (krmivo, stelivo..). Můžete tak zvířatům pomoci a tyto finanční prostředky budou použity přímo na ta, která si vyberete. Každé má svůj variabilní symbol a na transparentním účtu tak bude jasně vidět, kdo na která přispívá. Virtuální adopce je primárně pro zvířata, která u nás již zůstávají na stálo, kvůli svému zdravotnímu nebo psychickému stavu. Bude tak možné finančně zaštítit nová zvířátka, která potřebují akutně veterinární a dočasnou péči, abychom je dali do pořádku, než najdou svůj nový domov. Samozřejmě je možné si virtuálně adopotovat i zvířata, která čekají na adopci. Pokud je pro nás složité je umístit a jsou u nás již dlouho, oceníme příspěvek i pro ně.

Na oplátku Vám elektronicky vystavíme památeční certifikát o virtuální adopci a na požádání budete dostávat aktuální fotky a videa Vašeho adoptivního mazlíčka.

Výše a počet příspěvků je zcela na Vás a je možné, po domluvě, tuto virtuální adopci kdykoli ukončit, každý má své důvody a možnosti.

Pokud máte o virtuální adopci zájem, můžete si vybrat jakékoli ze zvířátek, která máme na tomto webu vedené. Pak už nás stačí jen kontaktovat a vše spolu probereme.

Jméno:
Příjmení:
Email:
Zpráva:

Také nás můžete kontaktovat prostřednictvím telefonního čísla a emailu, které naleznete v sekci kontakt, nebo nám napište na sociálních sítích.