Společně srdcem pro zvířata, z.s.

Probíhající aukce


Momentálně neprobíhá žádná aukce.


Pravidla a podmínky dražby


Na Facebookové skupině budou aukce probíhat v rámci našich časových možností. Výtěžek z těchto aukcí poputuje vždy na transparentní účet spolku č.2902678725/2010 a finance budou využity na pomoc potřebným zvířatům, ať již v péči našeho spolku, či pro jiný fyzický, nebo právnický subjekt, který se zabývá péčí o tyto tvory.

Vždy bude uvedeno datum trvání aukce.

Příhozy jsou závazné a vždy bude uvedena minimální částka příhozu. Zjistíme-li, že svoje komentáře s příhozy mažete nebo nereagujete na naše zprávy ohledně výhry v aukci, bude Vám přístup do aukční skupiny permanentně zablokován.

Po skončení aukce vyčkejte na zprávu, kde budou veškeré informace. Pokud Vám zpráva nedorazí do 3 dnů, kontaktujte nás.

Předměty do dražby jsou darované a někdy se jedná o autorskou tvorbu. Snažíme se je kontrolovat, ale při velkém množství předmětů nám může něco uniknout. Když není uvedeno "Nové", předmět je použitý, objevené vady jsou vždy popsány.

Zasíláme přes zásilkovnu a balíkovnu.

Platby za výhry v aukci přijímáme do 10 dnů od ukončení aukce a to na transparentní účet spolku č.2902678725/2010.

U platby bude uvedeno v poznámkách Vaše jméno a číslo aukce (Nováková - aukce č.39), případně Vaše Facebooková přezdívka.

Variabilní symbol vždy uvádějte - každá aukce má symbol přidělený a bude vždy uvedený v popisu alba aukce.

Vydražené předměty odesíláme vždy až po připsání poštovného i celé částky za vydražené předměty. Kam odeslat poštovné a jak se bude zásilka odesílat se vždy domluvíme individuálně.